نماینده انحصاری کیتو

شرکت بازرگانی میلاد

جرثقیلهای زنجیری برقی کیتو سری ER2

سری  جدید جرثقیل های زنجیری برقی کیتو مدل ER2  به عنوان محصولی ارائه می گردد که نسبت به سری های قبلی مدل ER کارآمدتر است. به دنبال اهدافی چون کاربری آسان و راندمان بیشتر ، اینورتر به عنوان ویژگی استاندارد  برروی جرثقیل ها و ترولی ها دوسرعته تعبیه شده است. این ویژگی باعث حرکت ملایمتر نسبت به سری قبل شده و نیز نوسان یا تاپ خوردن بار را به حداقل رسانده است.

برای اطمینان از فاکتور ایمنی، شرکت کیتو مکانیزم ایمنی دوگانه ای را شامل یک کلاچ اصطکاکی پیشرفته و محدود کننده های بالا بری و فرود را بکار گرفته است.ساخت کلید ها و بدنه کنترل فرمان که به طرز منحصر به فردی برپایه علم ارگونومیک طراحی شده اند، به همراه زنجیرهای مقاوم و تعمیر و نگهداری آسان و سازگاری بسیار با محیط کاربری، ایمنی و کارآیی بیشتری را به ارمغان آورده اند.به همین دلیل این محصولات ثبات کاربری در مدت زمان طولانی تری فراهم آورده اند که لازمه ارتقاء کارآیی تولید است. به دلیل تقویت و استحکام بیشتر ، طول کاربری پس از هربار سرویس محصولات افزایش یافته ودر نتیجه مخارج سرویس و نگهداری به حداقل ممکن رسیده است.

 

جرثقیل های زنجیری برقی کیتو همواره به دنبال دستیابی به بالاترین درجه ایمنی ، مقاومت و نگهداری آسان در سطوح مختلف صنعت ، راه خود راجستجو نموده اند و برای آنکه همواره به عنوان محصولات قابل اطمینان و گزینه ای مطرح در همه نقاط جهان باقی بمانند، راه تکامل جرثقیل های کیتو دارد....

                      

 

 

 

بازدید : 3945 نفر